«В‘єтнам стає модним в Україні»: Олександра Шлапака вчергове обрали головою Товариства «Україна-В’єтнам»

13 грудня 2019

     12 грудня 2019 року в Києві відбулася Всеукраїнська конференція Товариства «Україна-В’єтнам», де одноголосно було переобрано очільника громадської організації. Ним став попередній керівник Олександр Шлапак. Він, згідно зі статутом Товариства, керуватиме організацією наступні 5 років.

     Під час звіту перед присутніми учасниками конференції, а це – майже 100 осіб, Олександр Шлапак наголосив, що за час його головування в організації Україна та В‘єтнам вийшли на новий рівень взаємовідносин: проведено численні зустрічі, налагоджено бізнес-зв’язки, організовано культурні заходи. 

     «Двічі відвідувала Ханой потужна українська делегація; ми започаткували важливе свято – дні В’єтнаму в Україні, яке минулого року вперше відбулося у місті Лева. Сьогодні між Україною та В’єтнамом панує дружба та взаємоповага, і це наше величезне надбання. В‘єтнам стає модним в Україні. Навіть відомий ресторатор Ектор Хіменес-Браво надихнувся візитом до цієї сонячної країни та відкрив у Києві ресторан в‘єтнамської кухні», - відзначив Олександр Шлапак.

     За його словами, головним пріоритетом для Товариства у найближчі чотири роки є сприяння підписанню Угоди про вільну торгівлю між Україною та Соціалістичною Республікою В’єтнам.

     На цьому наголосив і Надзвичайний та Повноважний Посол України у В‘єтнамі Олексій Шовкопляс, який обіймав дипломатичну посаду без малого 10 років.

    «Якщо Вам (Олександрові Шлапаку) вдасться забезпечити підписання Угоди про вільну торгівлю, буду аплодувати! Це дійсно важливий крок для розвитку відносин між нашими країнами. І те, що В‘єтнам жодного разу не проголосував проти України в рамках ООН, доводить щире дружнє ставлення цього народу до нас», - наголосив Олексій Шовкопляс.

    Досвідчений дипломат відзначив велику роль Товариства у захисті прав громадян В’єтнаму, які перебувають на території нашої країни, допомозі у створенні власного бізнесу: «І хоча всі ми розуміємо, як не просто займатися підприємництвом у нашій країні, але Товариство все ж має допомагати цим людям, бо у В’єтнамі українці мають надійний захист».

   Посол В‘єтнаму в Україні Нгуєн Ань Туан у своїй вітальній промові також відзначив важливість існування організації. «Радий, що Товариство не стоїть на місці, розвивається, а кількість членів збільшується», - сказав Посол.

     На заході також було переобрано персональний склад Правління Товариства та ухвалено Резолюцію, якою члени конференції затвердили перспективний план діяльності Товариства на 2020-2024 роки.

     З текстом Резолюції Ви можете ознайомитися тут.


ABP_5067-1.jpg

ABP_5080-1.jpg

ABP_5091-2.jpg

ABP_5083-2.jpg

ABP_5110-1.jpg

ABP_5121-1.jpg

ABP_5132-1.jpg

ABP_5175-2.jpg