Товариство запрошує в’єтнамський бізнес на конференцію

7 серпня 2015

     В Україні започатковано низку суттєвих реформ в економічній, міграційній та освітній сферах. Влада амбітно проводить переговори стосовно євроінтеграції, що сукупно позитивно вплине на роботу бізнесу в Україні. Зміни відбуваються надзвичайно динамічно і потребують широкого ознайомлення представників ділового суспільства. Обізнаність дозволить бізнесу, у тому числі з В’єтнаму, правильно вибудувати середньострокову стратегію роботи.

     З спільної ініціативи Товариства "Україна – В’єтнам", В’єтнамського земляцтва в Україні і Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні 18 вересня 2015 р. у м. Києві буде проводитися бізнес-конференція на тему: "Економічна ситуація в Україні та її вплив на малий і середній бізнес".

     Товариство "Україна – В’єтнам" запрошує усіх бажаючих до участі в заході.

    Передбачається, що спікерами від держави будуть представники Мінекономрозвитку, Мінфіну, МОН та МЗС України, а також Державної фіскальної служби, Державної регуляторної служби і Державної міграційної служби України.

     Під час зібрання представниками влади буде надано загальний огляд економічної ситуації в Україні та її перспективи, а також в режимі обміну думками – висвітлення окремих напрямів державної політики та рекомендації бізнесу щодо:

     Реєстрація учасників конференції проводиться торговим відділом Посольства СР В’єтнам в Україні до 10 вересня 2015 р. Детальні умови за телефоном: /+38044/ 284-5639, ел. пошта: hotrungthanh@yahoo.com (у темі листа зазначити "Конференція 18 вересня").

Business-with-Asia.jpg