У київській школі вивчатимуть в’єтнамську мову

30 листопада 2015

     30 листопада 2015 р. між спеціалізованою школою I-III ступенів № 251 ім. Хо Ши Міна Деснянського району м. Києва та Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні укладено Угоду про співробітництво.

     Предметом домовленостей стало розширення і поглиблення культурно-освітніх зв’язків між Україною та В’єтнамом, підвищення поінформованості в’єтнамської громади Києва та громадян у Соціалістичній Республіці В’єтнам щодо історії і культури народу України.

     Сторони домовилися брати участь у спільних освітніх і культурних проектах, зокрема організації обміну дитячими колективами, виставками учнівської творчості, спортивними та туристичними групами, дитячому оздоровленні. Окремим напрямком співробітництва сторони визначили поповнення експонатів музею Українсько-в’єтнамської дружби, який знаходиться в освітньому закладі столиці України.

     Зі свого боку українська школа взяла зобов’язання сприяти викладанню в’єтнамської мови для учнів школи та української мови для в’єтнамської громади Києва.

      Угоду укладено строком до 2020 року.

     Товариство переконане, що зазначений захід стане черговим практичним кроком у поглибленні взаємодії між українським та в’єтнамським народами, сприятиме ефективній адаптації громадян В’єтнаму, що на законних підставах перебувають в Україні.


IMG_2372.jpg