Зустріч з керівництвом Київщини щодо нового інвестпроекту

31 березня 2016

     Сьогодні в’єтнамська делегація провела робочу зустріч з головою Київської обласної державної адміністрації Максимом Мельничуком у ході якої сторони обговорили можливості реалізації інвестиційного проекту щодо розширення виробничих потужностей ТОВ "Маревен Фуд Україна" у Білоцерківському районі.

     Представники В’єтнаму озвучили намір побудувати нову сучасну виробничу лінію харчової промисловості. Проект передбачає створення близько 500 нових робочих місць і залучення в економіку Київщини інвестицій на 50 млн. дол. США. Підприємство вже працює у Білій Церкві з 2010 р., виготовляє продукти швидкого приготування, експортуючи продукцію у понад 10 країн світу.

     Пропозицію в’єтнамської сторони на зустрічі представляли Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні пан Нгуєн Мінь Чі та генеральний директор ТОВ "Маревен Фуд Україна" Май Ван Мінь.

     Очільник Київщини запропонував розробити покроковий план дій для втілення інвестиційної ідеї та визначити форму реалізації проекту (як варіант – індустріальний парк).

     Сторони також обговорили можливість підписання у майбутньому Меморандуму про співпрацю із чітко прописаними зобов’язаннями. Облдержадміністрація надаватиме консультаційну, експертну підтримку та допомагатиме усувати можливі бюрократичні перепони на шляху. В’єтнамська сторона, у свою чергу, гарантуватиме залучення відповідних капіталовкладень в економіку регіону.

     Захід був організований за сприяння Товариства "Україна – В’єтнам".

  

     Посилання в Інтернеті:

     http://www.kyiv-obl.gov.ua/news/article/golova_koda_proviv_robochu_zustrich_iz_predstavnikami_vjetnamu_schodo_novogo_investitsijnogo_proektu_

     http://www.bcrda.kiev.ua/2010-11-16-05-33-27/2010-11-16-05-47-26/2016-04-01-11-40-20-2787.html

 IMG_8283.JPG

IMG_8286.JPG

IMG_8303.JPG