Вітання дружнього В’єтнаму

19 серпня 2017

     Сьогодні, 19 серпня 2017 р., Товариство дружби "В’єтнам-Україна" (м. Ханой) та В’єтнамський союз товариств дружби привітали Україну з її 26 річницею Незалежності та 25 річницею встановлення дипломатичних відносин між країнами.

     Відкриваючи урочисту церемонію, голова Товариство дружби "В’єтнам-Україна" пан Данг Ван Тієн зазначив, що свого часу Український Народ активно надавав допомогу В’єтнаму, готуючи висококваліфіковані кадри та поставляючи машини і матеріали для відновлення зруйнованої війною економіки країни. "Україна та В’єтнам завжди мали дружні та довірчі відносини. Останнім часом Україна активно цікавиться Азіатсько-Тихоокеанським регіоном, приділяючи велике значення економічному співробітництву з В’єтнамом", – зазначив він у своїй промові. На завершення виступу Данг Ван Тієн висловив упевненість, що мир і стабільність скоро повернуться в Україну.

quan_he_viet_nam_ucraina_se_tiep_tuc_phat_trien_manh_me_trong_thoi_gian_toi_2.jpg

IMG_8778.JPG


     Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс подякував Товариству дружби "В’єтнам-Україна" за його внесок у розбудову відносин між двома країнами та бажання громадянського суспільства й надалі розбудовувати довірчі відносини братніх народів. Пін Шовкопляс підтвердив, що Україна та В’єтнам мають багато спільного і це є одною з основ дружніх відносин, запорукою успіху та довіри між державами. Він висловив сподівання, що відносини між країнами будуть міцніти й у подальшому.

quan_he_viet_nam_ucraina_se_tiep_tuc_phat_trien_manh_me_trong_thoi_gian_toi_4.jpg

IMG_8803.JPG

 

     Захід завершився великим концертом народної самодіяльності, який підготували члени Товариство дружби "В’єтнам-Україна", що свого часу жили і навчалися в Україні. Загалом у зібранні взяло участь понад 200 його активістів.

quan_he_viet_nam_ucraina_se_tiep_tuc_phat_trien_manh_me_trong_thoi_gian_toi.jpg

IMG_8789.JPG

IMG_8777.JPG

 


     Посилання в Інтернеті:

http://thoidai.com.vn/ban-nam-chau/quan-he-viet-nam-ucraina-se-tiep-tuc-phat-trien-manh-me-trong-thoi-gian-toi_t114c34n55254