Україна має перспективи виходу на в’єтнамський ринок м’яса

20 грудня 2017

 

     Україна має всі перспективи виходу на в’єтнамський ринок м’яса завдяки привабливій ціновій політиці. Про це повідомляє прес-служба Асоціації тваринників України (АТУ).

     Так, 20 грудня голова Асоціації тваринників Ірина Паламар зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан та Торговим Радником Посольства Паном Хо Чунг Тхань.

     В рамках прийому в Посольстві сторони обговорили співпрацю між Україною та В’єтнамом в торгівлі продукцією тваринництва, її нарощенні, налагодженні експорту свинини, виходу на в’єтнамський ринок українських підприємств з вирощення свиней, ВРХ, птиці та переробки м’ясної продукції.

     В’єтнам є одним із лідируючих споживачів та покупців на світовому ринку м’яса яловичини, свинини та птиці. Як пояснив Посол В’єтнаму, водночас конкуренція на в’єтнамському ринку у сфері тваринництва дуже висока, основні гравці ― це Австралія та США. Проте Україна має всі перспективи виходу на ринок дружньої держави В’єтнам, виграючи привабливою ціновою політикою на м'ясо.

     Голова Асоціації тваринників і Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні домовилася, що працюватимуть найближчим часом у напрямку ознайомлення собою українського та в’єтнамського тваринницького бізнесу, конкретних зацікавлених продавців та покупців.

     Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні запросив АТУ долучитися до офіційного візиту Міністра сільського господарства та аграрного розвитку В’єтнаму на початку наступного року в Україну з офіційною зустріччю з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо налагодження аграрної співпраці між державами.

1_0.jpg

2_0.jpg

3_0.jpg