Розширюються освітянські контакти України і В’єтнаму

23 липня 2015

     Товариство "Україна – В’єтнам" з метою забезпечення формування позитивного іміджу України за кордоном та пропагування національних цінностей виступило з ініціативою щодо активізації існуючих та налагодження нових контактів між освітніми навчальними закладами України і В’єтнаму, встановлення на періодичній основі обміну дитячими малюнками, виробами образотворчо-прикладного мистецтва тощо.

     Товариство переконано, що самоідентифікація молоді як частини Українського Народу, виховання національної гідності і самоповаги, вивчення національних традицій, формування позитивного іміджу України за кордоном можливі, в тому числі, через встановлення прямих контактів учнів з їх однолітками за кордоном та у В’єтнамі зокрема. Така форма співробітництва як встановлення побратимських зв'язків освітніх закладів завжди була найбільш перспективним напрямком розвитку дружніх відносин.

     Історія таких контактів налічує десятиріччя. Двостороння співпраця з новою силою активізувалася в наш час і має позитивний досвід. Так, з січня 2013 р. спеціалізована школа № 251 ім. ХО Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського р-ну м. Києва успішно співпрацює з середньою школою для обдарованих дітей "Ханой-Амстердам" (В’єтнам).

     Запропонована Товариством ініціатива підтримана Виконавчим органом Київської міської ради (Київською міськдержадміністрацією), а низка освітніх закладів столиці висловила побажання встановити прямі контакти з освітніми закладами столиці В’єтнаму, що спеціалізуються на вивченні англійської та французької мов. У зв’язку з цим Товариством "Україна – В’єтнам" надано консультативну допомогу столичним закладам освіти щодо укладення угоди про співробітництво у сфері освіти, зокрема:

     Підписані українськими школами проекти відповідних угод передані Товариством до Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам. Товариство "Україна – В’єтнам" щиро сподівається, що встановлення прямих контактів з освітнім закладам м. Ханоя відбудеться вже найближчим часом.


doc001-1.JPG

Документ з архіву Товариства "Україна - В'єтнам"