В’єтнам представлено на Сорочинському ярмарку

19 серпня 2015

     Представники В’єтнамської громади України та співробітники Посольства В’єтнаму в Україні беруть участь у щорічному Національному Сорочинському ярмарку, який розпочав роботу 18 серпня 2015 р. у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

      Цього року окрема експозиція Соціалістичної Республіки В’єтнам була представлена на ярмарку вперше. До уваги відвідувачів - традиційні позиції в’єтнамського експорту: кава і чай, продукція текстильної промисловості та ремісні вироби. У рамках народного зібрання представники В’єтнаму також познайомлять гостей з культурою своєї країни та організують майстер-класи.

    Урочисте відкриття заходу відбулося на сцені етнографічної садиби Хіврі за участі голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка. Народне зыбрання традиційно привернуло до себе увагу й урядовців і народних обранців. Відвідали Сорочинці й дипломати з різних країн, у тому числі з В’єтнаму.


IMG_3483.JPG

 

     Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пан НГУЕН Мінь Чі зазначив, що наступного року в’єтнамська сторона запропонує велику окрему експозицію.

 

IMG_3497.JPG

IMG_3484.JPG


     Здавна велике господарське значення ярмарків полягало в тому, що вони були своєрідними артеріями в розподілі товарів по різних містах, великих та малих селах, хуторах. Їм належала значна роль у зовнішній торгівлі України. Тут зосереджувалися товари, що вивозилися через сухопутні митниці та азовські й балтійські порти. У свою чергу, вони були головним місцем оптового i роздрібного продажу імпортних товарів. Із розширенням іноземних учасників сучасного ярмарку, у тому числі з В'єтнаму, ця його особливість дуже швидко поновиться.

     Зараз ярмарок поєднав історію і сучасність, народні традиції, культуру, колорит з бізнесовими інтересами українських виробників. Це свято праці і спілкування, продажу товарів та придбання гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діють постійні знижки цін на продукцію і посмішки. Важливою складовою заходу є культурна програма, яка підтримується концертами відомих музичних і танцювальних колективів, майстер-класами, іншими різноманітними ярмарковими розвагами.

     Ярмарок працюватиме до 23 серпня 2015. Вхід для відвідувачів вільний.

 

IMG_3495.JPG

IMG_3496.JPG

IMG_3498.JPG

 _____________________________________________

     У XVIII ст. Сорочинський був одним з багатьох ярмарків в Україні, однак придбав популярність завдяки повісті українського письменника – уродженця цього села Миколи Гоголя "Сорочинський ярмарок". Як етнічний ярмарково-виставковий захід відроджено у 60-х роках минулого століття. У 1999 р. ярмарку присвоєно статус національного.

     Ярмаркова площа перевищує 16 га під відкритим небом. Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, сотні творчих колективів. Захід, що триває тиждень, традиційно відвідує до півмільйона осіб.

 

 

    Посилання в Інтернеті:

     http://www.tuantinquehuong.com/index.php?option=com_content&view=article&id=45748%3Avnduhoichopoltava&catid=58%3Atintuccongdong&Itemid=498