Неми як національне уподобання В'єтнаму

15 лютого 2017

     Величезний вплив на кухню В’єтнаму мали його історія та географічне розташування. Північ країни тривалий час була частиною Китайської імперії, центр і південь належали до Кхмерської держави. Пізніше, майже 100 років, територія країни входила до складу французького колоніального Індокитаю. Незважаючи на такий тривалий культурний "тиск" інших народів, в’єтнамська кухня зберегла свою самобутність.

     На півдні країни більше полюбляють сушені трави, спеції та гострий червоний перець. На півночі до вподоби супи, смажені страви і чорний перець. Центральна ж частина відома уподобаннями до складних делікатесів. Водночас є страва, яку обожнюють у всьому В’єтнамі – це неми. Для в’єтнамців вона має таке ж значення, як для українців борщ, для італійців – піца, для японців – суші. Неми увібрали в себе світогляд, традиції та саму сутність народу, що її створив. Недарма серед в’єтнамістів панує прислів’я: "Якщо ти не куштував нем, – це означає, що ти не був у В’єтнамі, навіть якщо сто раз відвідав цю країну".

     Нем досить простий у приготуванні. Спочатку готують начинку, що складається з м’яса, тонкої рисової локшини, білих соєвих ростків, деревних грибів, цибулі, моркви, зелені та спецій. Приготовлена начинка викладається на попередньо змочений лист рисового паперу та скручується у рулет, що смажиться в маслі на пательні. Це так званий класичний рецепт. Якщо готують сирі неми ("нем куан"), м’ясна начинка викладається вже термічно обробленою і після скручування такі неми готові до вживання. Проте, кожна в’єтнамська родина готує неми зі своїми секретами, смак яких залежить не тільки від пропорцій начинки, а й від її складових.

     Неми готують різних розмірів, форм та з різноманітною начинкою. Усе залежить від уподобань кухаря. Найпопулярніші – маленькі неми – товщиною з мізинець в довжину мають до3 см. Трохи більші за розмірами вже є середніми немами. Є різновид великих немів, за розміром які можна порівняти з сосискою. Їх розрізають спеціальними ножицями та викладають шматочками.

     Неми їдять змочуючи у спеціальний соус, до складу якого входять вода, сік лайму, рибний соус, соєвий соус, соломка зеленої папайї, морква, цибуля, часник, червоний та зелений перець.

     Неможливо передати надзвичайний смак цих "чудо рулетів", заряд гарного настрою та прилив сил, які відчуваєш скуштувавши їх. На підтвердження цього є старовинне в’єтнамський національний вислів чоловиків, що зібралися у компанії друзів: "Tay cầm bầu rượu nắm nem / Mải vui quên hết lời em dặn dò'' (У руках нем та пляшка і забув, що дружина розгнівала).

     Цю фантастичну страву може приготувати вдома й українська родина, яка любить в’єтнамську кухню. З відповідним відео уроком можна ознайомитися прямо зараз.