За елітною кавою – до В’єтнаму!

6 травня 2015

     Аргентина, Бразилія, Колумбія – країни, де, здавалося б, повинна рости смачна кава. Однак багато мандрівників вирушають за елітними сортами кави далеко не на Південноамериканський континент, а ... до В’єтнаму!

     А почалося все у середині 19 століття, коли французи, чиєю колонією на той час був В’єтнам, завезли в країну кавові дерева. Завдяки географічному положенню кліматичні умови тут оптимальні для дозрівання зерен, як результат – вони стали отримувати каву з насиченим смаком і неперевершено тонким ароматом.

     Зараз плантації на території країни займають майже 600 тисяч гектарів, а прибутковим бізнесом займаються 500 тисяч осіб. Під плантації виділено значні ділянки в горах біля Далата, а центром вирощування вважається провінція Дак Лак.


001.jpg

     У В’єтнамі вирощують переважно каву сортів "арабка" і "робуста", є й інші, кількість яких зовсім незначна. Сорт робуста, з вирощування якого В’єтнам вже давно утримує світову пальму першості, відрізняється дуже міцним насиченим смаком, арабіка ж має карамельний відтінок і злегка кислить, тому частіше використовується в сумішах.

     Вважається, що культура виробництва кави у в’єтнамців настільки висока, що це єдина нація, яка навчилася грамотно і гармонійно поєднувати різні сорти в єдиний смаковий букет. Саме тому постійними покупцями в’єтнамської кави є понад 80 країн (у тому числі Україна), а В’єтнам – другий експортер у світі після Бразилії і стабільно заробляє на каві мільярд доларів на рік. І саме у В’єтнамі росте найдорожча, в прямому сенсі цього слова, кава Чон (ca phe chon). Оригінальна індонезійська назва цієї кави звучить як "копі Луа", а в дещо зміненому вигляді любителям кави, туристам і дистриб’юторам вона відома як "Kopi Luwak". Дослівний переклад: "kopi" – кава, "lua" – цивета (назва тварини).

002.jpg

     "Копі Лювак" привертає до В’єтнаму тисячі кавових гурманів. Крім високої вартості цього сорту кави, він ще й найекзотичніший у світі. Адже в його "виробництві" беруть участь маленькі хижі звірі. Їх у різних країнах називають по-різному: "мусанг азійський", "цивета", "пальмова куниця" або просто "азіатські деревні дикі кішки". Зовні цей милий звір щось середнє між куницею, тхором і кішкою. Харчуючись найкращими ягодами кавових дерев, ці тварини перетравлюють лише їх оболонку. Цивети обирають і поїдають тільки самі стиглі плоди без червоточини і запаху пестицидів. Щоночі одна особина виділяє близько ста грам кавових зерен. Зерна, які пройшли "обробку" травним трактом цивети, збирають, ретельно миють, сушать і смажать. В їх шлунку вони насичуються речовиною під назвою цибетин (мускус), відбувається хімічна зміна складу зерна і кава набуває неповторного смаку з нотками шоколаду, кислинкою і приємним ароматом свіжої землі. Смак, який потім перетікає в яскравий і дуже довгий м’який ягідний післясмак.

003.jpg

     Канадський вчений Массімо Марконі у своїх наукових роботах докладно дослідив корисні властивості кави Лювак: навіть одна чашка такої кави значно покращує увагу, продуктивність праці, пам’ять і настрій. А постійне вживання у помірній кількості знижує ризик розвитку цукрового діабету, раку грудей і збільшує тривалість життя.

004.jpg

005.jpg

     Найбільш ексклюзивним видом кави Лювак вважається зібраний у дикій природі. Це пояснюється складністю збору перетравлених зерен, адже звірята переміщаються по плантації абсолютно вільно. На кавових фермах зерна для годування цивет збираються вручну і проходять ретельний відбір, що наближує "фермерський" варіант кави до "дикого". Більшість ферм знаходиться в провінції Дак Лак, де природно-кліматичні умови максимально сприятливі для цих унікальних тварин, що наразі перебувають під загрозою виникнення.

     Так, компанія "Кien Cuong" з провінції Дак Лак щосезону випускає 900 кг кави Лювак, яка експортується в Японію і Тайвань за ціною до 3 000 доларів США за кілограм. Ця компанія не тільки успішно налагодила виробництво цього особливого виду кави і створила унікальну марку плоскогір’я Тай Нгуен, а й допомагає 20 сусіднім домогосподарствам виробляти такий же сорт кави. Така модель виробництва допомагає людям усвідомити необхідність захисту рідкісного виду диких тварин і збільшити прибутковість кави – головного сільськогосподарського продукту провінції Дак Лак.

006.jpg

 007.jpg

008.jpgЗаправка кофе.jpg

І вуа-ля!!!

vietnamese_coffee_by_theriolo-d5iosex.jpg

009.jpg


 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dAygDyuqyWA