Про Товариство

 • Товариство бере участь у підготовці Дня В'єтнаму на Львівщині
  13 березня 2018

       Сьогодні, 13 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туаном.

       Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

 • В Україну прибув новий Посол В’єтнаму
  18 серпня 2017

       18 серпня 2017 р. в Україну прибув новий Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пан Нгуєн Ань Туан. Правління Товариства "Україна-В’єтнам" взяло участь у церемонії зустрічі нового посла та його дружини.

       Новопризначеного Посла В’єтнаму в аеропорту Бориспіль також зустрічали Посол Малайзії в Україні пан Датук Аюф Бачі і Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді.

 • Товариство увійшло до складу Громадської ради при МЗС
  11 травня 2017

       Товариство "Україна-В’єтнам" втретє поспіль обрано членом громадської ради при Міністерстві закордонних справ України. Вчора, 10 травня 2017 р., зовнішньополітичне відомство видало наказ за № 189, яким затвердило новий склад Громадської ради при МЗС України. Від Товариства до його персонального складу увійшов Білодід Ростислав Митрофанович, член Товариства, Надзвичайний і Повноважний Посол України.

 • Українські школярі створять карту В'єтнаму з 770 голубів миру
  27 серпня 2016

       21 вересня у День миру Товариство разом із своїми партнерами проведе акцію "Голуби миру для В’єтнаму" в рамках якої 770 учнів київської спеціалізованої школи № 251 ім. ХО Ши Міна сформують з паперових голубів миру карту В’єтнаму розміром 2х3 метра. Це буде наймасовіший захід такого плану в Україні за всі 25 років її незалежності.

       Зазначена акція внесена до Карти глобальних заходів сайту Міжнародного дня миру.

       30 листопада 1981 р. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією за № A/RES/36/67 запропонувала країнам-членам у третій вівторок вересня відзначати Міжнародний день миру. Передбачається, що цей день буде присвячено розповсюдженню та укріпленню ідеалів миру як в середині держав і народів, так й у відносинах між ними.

 • Випускники - в’єтнамці завітали до Альма Матер
  14 червня 2016

       13 червня ректор КНУ Леонід Губерський прийняв в’єтнамську делегацію, у складі якої до університету завітали два його випускники – Данг Ван Тієн і Май Ха. Делегацію супроводжували Голова Товариства «Україна – В’єтнам» Олександр Шлапак та Надзвичайний і Повноважний Посол СРВ в Україні Й. В. пан Нгуєн Мінь Чі. 

       Колишні студенти КНУ з вдячністю згадували роки навчання в університеті,що розпочалося у далекому 1971 році, своє життя в гуртожитку, який вони навіть відвідали, щоб пригадати усі подробиці свого студентського життя. «З того часу Україна стала нашою другою Батьківщиною, а університет - рідним домом», - сказав Май Ха. 

Детальніше...

Про В’єтнам

 • Помер президент дружнього В’єтнаму
  21 вересня 2018

       Президент В’єтнаму Чан Дай Куанг помер 21 вересня 2018 р. у військовій лікарні у віці 61 року після тяжкої хвороби. Про це повідомляє в’єтнамська державна інформаційна агенція.

       Смерть спричинена "серйозною хворобою попри всі зусилля вітчизняних та міжнародних лікарів", йдеться у повідомленні.

       Чан став президентом у 2016 р., змінивши на посту Чионг Тан Шанга. До обрання він був Міністром громадської безпеки (2011-2016 рр.). Входив до складу Політбюро Комуністичної партії В’єтнаму.

       Україні з глибоким сумом сприйняли цю звістку. Товариство "Україна – В’єтнам" висловлює співчуття рідним і близьким Чан Дай Куанга та усьому братньому в’єтнамському народу в зв’язку з його смертю.

       Вічна пам’ять…

 • Найбільший прапор України у В'єтнамі
  23 серпня 2017

       З нагоди національного свята – Дня Державного Прапора України в Посольстві України в Соціалістичній Республіці В’єтнам 23 серпня 2017 р. піднято найбільший у В’єтнамі синьо-жовтий Державний Прапор України.

 • Неми як національне уподобання В'єтнаму
  15 лютого 2017

       Величезний вплив на кухню В’єтнаму мали його історія та географічне розташування. Північ країни тривалий час була частиною Китайської імперії, центр і південь належали до Кхмерської держави. Пізніше, майже 100 років, територія країни входила до складу французького колоніального Індокитаю. Незважаючи на такий тривалий культурний "тиск" інших народів, в’єтнамська кухня зберегла свою самобутність.

       На півдні країни більше полюбляють сушені трави, спеції та гострий червоний перець. На півночі до вподоби супи, смажені страви і чорний перець. Центральна ж частина відома уподобаннями до складних делікатесів. Водночас є страва, яку обожнюють у всьому В’єтнамі – це неми. Для в’єтнамців вона має таке ж значення, як для українців борщ, для італійців – піца, для японців – суші. Неми увібрали в себе світогляд, традиції та саму сутність народу, що її створив. Недарма серед в’єтнамістів панує прислів’я: "Якщо ти не куштував нем, – це означає, що ти не був у В’єтнамі, навіть якщо сто раз відвідав цю країну".

Детальніше...

Про двосторонні відносини

 • В'єтнамська кухня на Великій Васильківській
  3 квітня 2018

       На розі Саксаганського та Великої Васильківської з 3 квітня почав роботу в'єтнамський ресторан NĂM, пише The Village Україна.

       Двоповерховий ресторан відкрили співзасновники ресторану BAO - Modern Chinese Cuisine Тарас і Оксана Середюк (мережа Mafia, Casta, "Якіторія") і шеф-кухар і телеведучий Ектор Хіменес-Браво (Bo. Pastry).

       На першому поверсі розташований головний коктейльний бар під назвою "Nem & Raw Bar" з традиційними в'єтнамськими холодними закусками. Другий поверх - повноцінний ресторан для вечері або зустрічей компаніями.

 • Представники Товариства відвідали В'єтнам
  30 березня 2018

       З 17 по 29 березня 2018 р. у В’єтнамі та Камбоджі перебувала делегація Товариства "Україна - В'єтнам" та Спілки жінок України на чолі з Л.В.Герасименко. Відбулися зустрічі з колегами зі “Спілки жінок В’єтнаму” та представниками організації “Камбоджийські жінки за мир та розвиток”. Сторонами були обговорені перспективні напрямки співпраці та шляхи взаємодії у майбутньому.

Детальніше...