Про Товариство

 • «В‘єтнам стає модним в Україні»: Олександра Шлапака вчергове обрали головою Товариства «Україна-В’єтнам»
  13 грудня 2019

       12 грудня 2019 року в Києві відбулася Всеукраїнська конференція Товариства «Україна-В’єтнам», де одноголосно було переобрано очільника громадської організації. Ним став попередній керівник Олександр Шлапак. Він, згідно зі статутом Товариства, керуватиме організацією наступні 5 років.

       Під час звіту перед присутніми учасниками конференції, а це – майже 100 осіб, Олександр Шлапак наголосив, що за час його головування в організації Україна та В‘єтнам вийшли на новий рівень взаємовідносин: проведено численні зустрічі, налагоджено бізнес-зв’язки, організовано культурні заходи. 

       «Двічі відвідувала Ханой потужна українська делегація; ми започаткували важливе свято – дні В’єтнаму в Україні, яке минулого року вперше відбулося у місті Лева. Сьогодні між Україною та В’єтнамом панує дружба та взаємоповага, і це наше величезне надбання. В‘єтнам стає модним в Україні. Навіть відомий ресторатор Ектор Хіменес-Браво надихнувся візитом до цієї сонячної країни та відкрив у Києві ресторан в‘єтнамської кухні», - відзначив Олександр Шлапак.

 • Всеукраїнська конференція затвердила резолюцію
  13 грудня 2019

  РЕЗОЛЮЦІЯ 

  Всеукраїнської конференції
  Товариства "Україна – В’єтнам"

    

       Учасники зібрання відзначили високий рівень розвитку дружніх відносин між народами України і Соціалістичної Республіки В’єтнам.

       Спільний шлях, який пройшли наші народи у складні та вирішальні для захисту незалежності В’єтнаму часи, заклав міцну основу для подальшого розвитку відносин між країнами. Вже у наш час В’єтнам не підтримав анексію Росією Автономної Республіки Крим. В’єтнамська громада України активно підтримує внутрішньо переміщених осіб, які залишили своє місце постійного проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Українському Донбасі.

       Конференція високо оцінила двосторонні зусилля усіх гілок влади для зміцнення та розвитку відносин, особливо в галузі економки, освіти і науки, регіонального співробітництва, міжособових відносин. Кожна з країн має значний потенціал розвитку у своєму регіоні, проте саме використання конкурентних переваг свого партнера може стати фактором додаткового сталого розвитку, зростання добробуту громадян двох держав.

 • Повідомлення про скликання засідання Всеукраїнської конференції Товариства "Україна – В’єтнам"
  26 жовтня 2019

        Інформуємо про скликання на 15.00 годину 12 грудня 2019 р. Всеукраїнської конференції Товариства "Україна – В’єтнам" (далі – Товариство).

       Місце проведення заходу: Велика зала (7 поверх) Бізнес-центру "101 Tower" за адресою: вул. Льва Толстого, 57, м. Київ, 01032.

       Порядок денний:

  1.  Реєстрація та перевірка кворуму.

  2.  Обрання головуючого на Всеукраїнській конференції.

  3.  Обрання лічильної комісії та секретаря Всеукраїнської конференції.

  4.  Заслуховування звіту Правління Товариства за 2014-2019 рр.

  5.  Обрання Голови Товариства.

  6.  Обрання персонального складу Правління Товариства.

  7.  Організаційні питання.

  8.  Затвердження Резолюції Всеукраїнської конференції (плану діяльності на 2020-2024 рр.).

 • Благодійна акція для будинку дитини «Берізка» від в’єтнамської громади міста Києва
  6 червня 2019

       Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, представники Київської міської громадської організації "В'єтнамське товариство" на чолі з Першим віце-президентом Нгуєн Вінь Фионгом відвідали Київський міський будинок дитини "Берізка", якій є єдиним спеціалізованим закладом медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, з органічними ураженнями нервової  системи, та для дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ/ СНІД хворих дітей.

       В установі проживає біля 100-та дітей, кількість маленьких вихованців постійно змінюється - одних діток всиновлюють, інші надходять.

 • У парламенті відкрилася виставка "В’єтнам: країна та люди"
  5 червня 2018

       У рамках Року в’єтнамської культури в Україні у парламенті  відкрилася фотовиставка "В’єтнам: країна та люди".

      З вітальним словом на відкритті фотовиставки виступив надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан, а також Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Соціалістичною Республікою В'єтнам, народний депутат України Оксана Юринець.

Детальніше...

Про В’єтнам

 • Колишній український "локшинний магнат" зробив виклик Xiaomi
  4 січня 2019

        Один з найбагатших людей В'єтнаму, що "зробив" свій статок в Україні, запустив виробництво смартфонів і будує tech-екосистему.

       Найбільша за ринковою вартістю в'єтнамська компанія Vingroup (належить бізнесменові Фам Нхат Вуонг) відсвяткувала запуск своєї першої лінійки смартфонів в Хошиміні. Новий бізнес знаменує собою новий помітний крок для Vingroup, конгломерату, який вже працює в різних галузях, таких як нерухомість, роздрібна торгівля і охорону здоров'я, пише Forbes.

 • Помер президент дружнього В’єтнаму
  21 вересня 2018

       Президент В’єтнаму Чан Дай Куанг помер 21 вересня 2018 р. у військовій лікарні у віці 61 року після тяжкої хвороби. Про це повідомляє в’єтнамська державна інформаційна агенція.

       Смерть спричинена "серйозною хворобою попри всі зусилля вітчизняних та міжнародних лікарів", йдеться у повідомленні.

       Чан став президентом у 2016 р., змінивши на посту Чионг Тан Шанга. До обрання він був Міністром громадської безпеки (2011-2016 рр.). Входив до складу Політбюро Комуністичної партії В’єтнаму.

       Україні з глибоким сумом сприйняли цю звістку. Товариство "Україна – В’єтнам" висловлює співчуття рідним і близьким Чан Дай Куанга та усьому братньому в’єтнамському народу в зв’язку з його смертю.

       Вічна пам’ять…

 • Найбільший прапор України у В'єтнамі
  23 серпня 2017

       З нагоди національного свята – Дня Державного Прапора України в Посольстві України в Соціалістичній Республіці В’єтнам 23 серпня 2017 р. піднято найбільший у В’єтнамі синьо-жовтий Державний Прапор України.

Детальніше...

Про двосторонні відносини

 • В'єтнамська кухня на Великій Васильківській
  3 квітня 2018

       На розі Саксаганського та Великої Васильківської з 3 квітня почав роботу в'єтнамський ресторан NĂM, пише The Village Україна.

       Двоповерховий ресторан відкрили співзасновники ресторану BAO - Modern Chinese Cuisine Тарас і Оксана Середюк (мережа Mafia, Casta, "Якіторія") і шеф-кухар і телеведучий Ектор Хіменес-Браво (Bo. Pastry).

       На першому поверсі розташований головний коктейльний бар під назвою "Nem & Raw Bar" з традиційними в'єтнамськими холодними закусками. Другий поверх - повноцінний ресторан для вечері або зустрічей компаніями.

 • Представники Товариства відвідали В'єтнам
  30 березня 2018

       З 17 по 29 березня 2018 р. у В’єтнамі та Камбоджі перебувала делегація Товариства "Україна - В'єтнам" та Спілки жінок України на чолі з Л.В.Герасименко. Відбулися зустрічі з колегами зі “Спілки жінок В’єтнаму” та представниками організації “Камбоджийські жінки за мир та розвиток”. Сторонами були обговорені перспективні напрямки співпраці та шляхи взаємодії у майбутньому.

Детальніше...