На фотоконкурс Товариства надійшло понад 600 робіт

24 вересня 2015

     20 вересня 2015 р. Товариство "Україна – В’єтнам" і Національна спілка фотохудожників України закрили прийом фотографій на міжнародний фотоконкурс міст-побратимів і партнерів України та В’єтнаму.

     На конкурс учасниками заявлено понад 600 фоторобіт авторів зі всіх куточків України. Нагадаємо, що журі має відібрати 132 художні роботи: по 12 фотографій міст Києва, Одеси, Харкова,Черкас і Чернігова, а також Київської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей щодо їх історичних, культурних, ландшафтних або архітектурних особливостей.

     Активісти Товариства та усі бажаючі зможуть також взяти участь у відборі найкращих робіт через інструмент реєстрації і голосування за рейтинг фото на сайті НСФХУ. 

     З роботами можна ознайомитися за посиланням: http://photospilka.com/gallery/konkursy/tovaristvo-ukrayina-v-tnam-ta-nacionalna-spilka-fotohudozhnikiv-ukrayini-ogoloshuyut-fotokonkurs-dlya-pidgotovki-i-provedennya-mizhnarodnoyi-fotovistavki-mist-pobratimiv-i-partneriv-ukrayini-ta-v-tnamu/

    Виставка робіт переможців експонуватиметься на початку 2016 р. у відповідних містах-побратимах В’єтнаму. Найкращі роботи будуть розміщені також на офіційному сайті Товариства.


1416996449_84.jpg