В’єтнам святкує ювілей об’єднання країни

29 квітня 2015

     30 квітня 2015 р. В’єтнам святкує ювілей – 40 річчя визволення Південного В’єтнаму та об’єднання країни. За ці роки із злиденної, розореної війною держави В’єтнам перетворився на процвітаючу державу щасливих людей.

     Пан Нгуєн засвідчив велику допомогу та підтримку В’єтнаму братським українським народом у боротьбі за національне визволення, а також під час повоєнного відновлення країни. "З великою перемогою весною 1975 року мрія Президента Хо Ши Міна збулася: В’єтнам став єдиною країною, де усі народи і народності разом будують власне майбутнє", – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Мінь Чі під час прийняття з нагоди свята.

     Звертаючись до українських ветеранів в’єтнамської війни, посол подякував за щирі та добрі почуття до країни, які вони плекали і пронесли через десятиріччя. Він засвідчив, що народ пам’ятає труднощі і злидні, що були перенесені разом з ветеранами, великі звершення та подвиги, зроблені в ім’я в’єтнамського народу.

     Офіційну частину святкування було завершено словами "Слава Україні!".

     Заступник Голови Товариства "Україна-В’єтнам" Леокадія Герасименко, яка вже майже 40 років опікується розвитком двосторонніх відносин з В’єтнамом, привітала пана посла і присутніх із великим святом та побажала активніше розвивати відносини дружби, підвалини яких закладалися багатьма поколіннями наших двох країн.

     Товариство "Україна – В’єтнам" бажає щастя вам і процвітання вашої Вітчизни, дорогі в’єтнамські друзі!

 

 

IMG_1595.JPG

IMG_1604.JPG

IMG_1587.JPG

IMG_1651.JPG

Cac dai bieu CCB Ucraina chup anh luu niem voi Dai su va dai dien Hoi nguoi VN tai Ucraina 17-4-2015.JPG

Cac CCB Ucraina chup anh luu niem 17-4-2015.JPG