Історія Товариства

     Товариство "Україна-В’єтнам" – всеукраїнська громадська організація без створення юридичної особи, заснована 28 червня 1991 р. (Свідоцтво про реєстрацію об'єднання громадян № 96), метою діяльності якої є сприяння розвитку й зміцненню взаєморозуміння, довіри, всебічного співробітництва і дружби між громадянами України і В’єтнаму, взаємному ознайомленню з історією і культурними традиціями цих країн, досягненнями в галузі економіки, науки, техніки, охорони навколишнього середовища, освіти, спорту.

      Входить до складу Федерації товариств зв’язків із зарубіжними країнами Товариства зв’язків з українцями за межами України (Товариство "Україна-Світ") (з 1991) та Громадської ради при МЗС України (з 2013).

     За значний внесок Товариства у розвиток дружніх відносин та сприяння співробітництву з В’єтнамом у 1983 і 2015 рр. його трудовий колектив був відзначений державною нагородою С. Р. В’єтнам – орденом "Дружба".

    Товариство "Україна-В’єтнам" є правонаступником Українського відділення Товариства радянсько-в'єтнамської дружби, яке було створено 19 січня 1966 р. на установчій конференції. До його складу увійшли вісім міських відділень: Одеське, Кіровоградське, Черкаське, Харківське, Донецьке, Запорізьке, Сімферопольське та Львівське, що об’єднали 180 первинних організацій Товариства – великі підприємства, установи, колгоспи, шахти, навчальні заклади УРСР.