У В'єтнамі ухвалили Декларацію на підтримку України

31 березня 2015

     30 березня під час засідання Геополітичної Групи 12+, яке відбулося у м. Ханой (Соціалістична Республіка В'єтнам), у рамках 132-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу, за підсумками триденного обговорення була ухвалена Декларація на підтримку України.

     Народний депутат, член делегації Верховної Ради України Л. Денісова повідомила, що 27 березня українська делегація внесла на розгляд Групи 12+ проект Декларації по Україні. Обговорення тривало в комітетах три дні і вчора вона була прийнята.

     Члени Групи 12+ заявили про підтримку українського народу, який, як сказано в Декларації, потерпає від російської агресії. Представники парламентів Європейського Союзу та багатьох інших держав підтвердили, що у 2014 р. Російська Федерація розпочала гібридну війну проти України. Її результатами стали окупація Криму та гарячі сутички на Сході України", - повідомила народний депутат, член делегації Верховної Ради України Л. Денісова.

     За її словами, члени Групи 12+ визнають, що російська підтримка нелегальних військових формувань на Донбасі, їхнє фінансування та озброєння дестабілізує ситуацію в Україні, створює загрози територіальній цілісності держави, а також напруженість в усій Європі.

     Група 12+ Міжпарламентського союзу закликала міжнародне співтовариство засудити незаконні дії Росії та розширити політичний тиск на РФ, щоб змусити її виконувати свої зобов'язання відповідно до міжнародних договорів, усуваючи грубе порушення світового порядку і системи безпеки.


     Довідково: До Групи 12+ входять всі країни Європейського Союзу, а також Албанія, Андорра, Австралія, Боснія і Герцеговина, Канада, Хорватія, Грузія, Ісландія, Ізраїль, Ліхтенштейн, Македонія, Монако, Чорногорія, Нова Зеландія, Норвегія, Сан-Марино, Сербія, Швейцарія і Туреччина.


     Джерело:   http://rada.gov.ua/news/Novyny/106398.html

1.jpg